Vandens sklandytuvas - AQUASKIPPER

Vandens sklandytuvas – Aquaskipper

Tai ne valtis. Ir ne baidarė. Tai netgi ne vandens slidės. Vandens sklandytuvas – naujas pojūtis. Dabar jūs galite slidinėti vandeniu šiuo metu pačia greičiausia vandens transporto priemone – VANDENS SKLANDYTUVU-AQUASKIPPER, kurio judėjimą valdo žmogaus raumenų jėga.

Akimirką įsivaizduokite: jūs ateinate į pakrantę, greitai surenkate VANDENS SKLANDYTUVĄ, ir štai jau skriejate vandens paviršiumi atkreipdami aplinkinių dėmesį, kurie palydi jus nustebusiais, žavesio pilnais ir šiek tiek pavydžiais žvilgsniais…

590,00
EUR
390,00
EUR
Paklausti apie prekę

Susisiekite

laimontas@idejossportui.lt +370 698 37100

Pagaminta iš aviacinio aliuminio, lengva (12kg), neužimanti daug vietos ir greitai surenkama(10min) konstrukcija, maksimaliai mažinantis pasipriešinimą srovei povandeninis sparnas, leis išvystyti iki 30km/h greitį. Ir tai be jokio variklio ir triukšmo – tik Jūs, JŪSŲ VANDENS SKLANDYTUVAS ir vandens lyguma!
Ar žinote, ką turite daryti, jei norite patirti skrydžio jausmą ir begalę malonumo? Tiktai tvirtai laikykite VANDENS SKLANDYTUVO vairą rankomis ir pakaitomis atsispiriant lengvais šuoliukais kojomis aukštyn – žemyn, veržliai skriekite pirmyn! VANDENS SKLANDYTUVU galima plaukioti tvenkinyje, upėje, ežere ar jūros bangose, rengti lenktynes su draugais bei atlikti įvairius triukus.

Panašios prekės
Panašių prekių neturime

Teirautis dėl

Vandens sklandytuvas - AQUASKIPPER

Dėkojame. Jūsų užklausą gavome ir susisieksime artimiausiu metu.
Oops. Neplanuota klaida. Bandykite dar kartą ar susisiekite su mumis.